ELTE Telefonkönyv

Változat:4.00.00
Részletek - Szervezeti Egység
Szervezeti felépítésELTE -> Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar -> Általános Gyógypedagógiai Intézet
Szervezeti egység adatai
Szervezeti egység elérhetőségei
Megjelenítendő név Általános Gyógypedagógiai Intézet
Hely 1097 Budapest, Ecseri út 3
E-mail altgyp[kukac]barczi.elte.hu
Honlap Nincs megadva
Közvetlen szám +36 (1)-358-5590
Telefon mellék 5590
Fax mellék Nincs megadva
Fax szám Nincs megadva
Megjegyzés Nincs megadva
Alárendelt szervezeti egységek
Nem tartozik alá semmilyen szervezeti egység.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szervezeti egység adatváltozásainak bejelentése
20 személy van bejegyezve ehhez a szervezeti egységhez:
Szervezeti egység munkatársainak adatai
Craymer James
Craymer James Beosztás/Munkakör: lektor E-mail: craymer.james[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: +36 (1)-348-3125 Telefon mellék: 4525
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, Megjegyzés: Nincs megadva
Cserti-Szauer Csilla
Cserti-Szauer Csilla Beosztás/Munkakör: munkatárs E-mail: szauer.csilla[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: Nincs megadva Telefon mellék: 4527
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, B201/b Megjegyzés: Nincs megadva
Darvai Tibor
Darvai Tibor Beosztás/Munkakör: munkatárs E-mail: darvai.tibor[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: Nincs megadva Telefon mellék: 5596
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, B/207/a Megjegyzés: Nincs megadva
Horváth Zsuzsanna
Horváth Zsuzsanna Beosztás/Munkakör: munkatárs E-mail: horvath.zsuzsanna[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: Nincs megadva Telefon mellék: 5593
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, B/307a Megjegyzés: Nincs megadva
Juhász Tímea
Juhász Tímea Beosztás/Munkakör: munkatárs E-mail: juhasz.timea[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: Nincs megadva Telefon mellék: 5590
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, B/207b Megjegyzés: Nincs megadva
Katona Vanda
Katona Vanda Beosztás/Munkakör: munkatárs E-mail: katona.vanda[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: Nincs megadva Telefon mellék: 4527
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, B/201b Megjegyzés: Nincs megadva
Kunt Zsuzsanna
Kunt Zsuzsanna Beosztás/Munkakör: munkatárs E-mail: kunt.zsuzsanna[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: Nincs megadva Telefon mellék: 5552
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, A/56 Megjegyzés: Nincs megadva
Mullowney Patrick Mark
Mullowney Patrick Mark Beosztás/Munkakör: munkatárs E-mail: mullowney.patrick[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: +36 (1)-348-3125 Telefon mellék: 4525
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, Megjegyzés: Nincs megadva
Dr. Nagyné Schiffer Csilla
Dr. Nagyné Schiffer Csilla Beosztás/Munkakör: adjunktus E-mail: schiffer.csilla[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: Nincs megadva Telefon mellék: 4527
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, B/201/b. Megjegyzés: Nincs megadva
Dr. Novák Géza Máté
Dr. Novák Géza Máté Beosztás/Munkakör: tanársegéd E-mail: novak.geza[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: Nincs megadva Telefon mellék: 5591
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, B/207c Megjegyzés: Nincs megadva
Dr. Regényi Enikő Mária
Dr. Regényi Enikő Mária Beosztás/Munkakör: tanársegéd E-mail: regenyi.eniko[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: Nincs megadva Telefon mellék: 4527
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, B/201b Megjegyzés: Nincs megadva
Sándor Katalin
Sándor Katalin Beosztás/Munkakör: munkatárs E-mail: sandor.katalin[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: Nincs megadva Telefon mellék: 5592
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, B/201a Megjegyzés: Nincs megadva
Schilling Ulrike
Schilling Ulrike Beosztás/Munkakör: munkatárs E-mail: schilling.ulrike[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: +36 (1)-348-3125 Telefon mellék: 4525
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, Megjegyzés: Nincs megadva
Schmitsek Szilvia
Schmitsek Szilvia Beosztás/Munkakör: munkatárs E-mail: schmitsek.szilvia[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: Nincs megadva Telefon mellék: 5596
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, B/207a Megjegyzés: Nincs megadva
Svastics Karmen
Svastics Karmen Beosztás/Munkakör: munkatárs E-mail: svastics.carmen[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: Nincs megadva Telefon mellék: 5520
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, Megjegyzés: Nincs megadva
Sztanóné Juhász Timea
Sztanóné Juhász Timea Beosztás/Munkakör: ügyintéző E-mail: juhasz.timea[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: +36 (1)-358-5590 Telefon mellék: 5590
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, B/101a. Megjegyzés: Nincs megadva
Tamás Katalin
Tamás Katalin Beosztás/Munkakör: tanársegéd E-mail: tamas.katalin[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: +36 (1)-358-5595 Telefon mellék: 5595
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, B/201/c. Megjegyzés: Nincs megadva
Varga Ágnes
Varga Ágnes Beosztás/Munkakör: munkatárs E-mail: varga.agnes[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: Nincs megadva Telefon mellék: 5592
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, B/201a Megjegyzés: Nincs megadva
Vass Dorottea
Vass Dorottea Beosztás/Munkakör: munkatárs E-mail: vass.dorottea[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: Nincs megadva Telefon mellék: 5596
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, B/207a Megjegyzés: Nincs megadva
Zászkaliczky Péter
Zászkaliczky Péter Beosztás/Munkakör: intézetigazgató, főiskolai tanár E-mail: zaszkaliczky.peter[kukac]barczi.elte.hu
Közvetlen szám: +36 (1)-358-5590 Telefon mellék: 5590
Hely: 1097 Budapest, Ecseri út 3, B/101/a. Megjegyzés: Nincs megadva